Квартирні лічильники тепла
Продаж та встановлення "Під Ключ"

1/4

Телефонуйте нам.

(097) 081-20-91

(095) 251-81-15

(044) 228-69-97

(044) 229-45-11

МЕГАВАТТ  ЛТД 

03022, Київ, Україна
вул. Васильківська, 37

Квартирні теплолічильники - реальна можливість економії

 

Практично в кожній квартирі, в кожному будинку стоять різні прилади обліку. Це електролічильники, лічильники обліку води, лічильники газу. Багато власників квартир вже помітили відчутні переваги їх використання завдяки можливості заощадити на оплаті комунальних послуг.

Ще один прилад обліку, зустрічається поки трохи рідше, - це квартирний теплолічильник, прилад для вимірювання та обліку споживання теплової енергії. Так само, як і в випадку з водомірами при установці теплолічильників квартирних, споживач платить тільки за фактично спожите тепло, а не за квадратними метрами.

 

Лічильники тепла квартирні - це невеликі прилади, досить прості в обслуговуванні, які можна встановити навіть в важкодоступних місцях. Витрати на їх придбання та установку окупаються досить швидко.

 

Прилади обліку тепла встановлюються на опалювальну трубу і враховують фактичну кількість споживання теплової енергії, при цьому практика показує, що реальні цифри будуть набагато нижче нормативних. Сучасні прилади здатні протягом декількох років зберігати отриману інформацію, їх можна підключати до свого персонального комп'ютера для зчитування інформації через Інтернет.

 

 

  
 "P.S." Важливо розуміти, що лічильник всього лише рахує, а економите - Ви.
 
                                               УВАГА !!!
   Лічильники тепла можна встановлювати в квартирах з горизонтальною розводкою системи опалення, переважно це будинки 2000-х років та пізніше.
Установка счетчиков тепла
Счетчик тепла MegaWatt+
Счетчик тепла SensoStar2
Ми встановлюємо тільки якісні лічильники
 
MegaWatt+
Гарантія - 4 роки.
Гарантія - 4 роки.
Гарантія - 5 років.
Наші переваги

Низькі ціни - за відмінну якість

приладів і професійну роботу.

Ніяких прихованих націнок!

Замовлення по інтернету - заповніть форму для зв'язку, ми зв'яжемося з вами і дамо вам повну інформацію.

Мінімальні терміни - робимо проекти

з узгодженням і монтажем в максимально

стислий термін.

 

Телефонні консультації - ми піклуємося про наших клієнтів і прагнемо забезпечити максимальну якість послуг. Телефонуйте нам з будь-яких питань.