Квартирні лічильники тепла

Пристрій лічильника тепла:

Лічильник тепла складається з наступних основних елементів:

✓ первинний перетворювач витрати (витратомір)

✓ датчики температури

✓ Теплообчислювач

Регулятор потоку - це основна складова частина будь-якого лічильника. Як зрозуміло з назви, цей пристрій відповідає за вимірювання витрати гарячої води, що надходить в систему опалення. Моделі лічильників, які зараз представлені на ринку, в основному використовують два види датчиків витрати: тахометрические і ультразвукові.

Тахометрические витратоміри досить точно виконують своє завдання, при цьому вони відрізняються доступною ціною. Для збереження пристрою важливо, щоб він був захищений фільтром механічного очищення.

Ультразвукові витратоміри дуже точні і надійні, так як в них відсутні рухомі механічні частини. Однак вони трохи дорожче тахометрических, а для їх коректної роботи необхідно, щоб до і після лічильника в системі були досить тривалі прямі ділянки (для тахометрических лічильників досить лише відстані в три умовних діаметра лічильника).

Датчик температури являє собою погружной термоперетворювач і служить для реєстрації параметрів теплоносія.
 

Теплолічильник - це електронний мікропроцесорний пристрій, який аналізує результати, отримані датчиками витрати і температури, і розраховує кількість спожитого тепла, відображаючи його на дисплеї. Саме за показниками теплообчислювача і проводиться оплата опалення. Таким чином визначається кількість тепла, спожитого за місяць.

Всі отримані значення зберігаються в пам'яті теплообчислювача. Тому, при покупці лічильника, слід вибирати моделі, оснащені незалежною пам'яттю, яка здатна зберігати дані навіть при дуже довгій відсутності електроживлення - до трьох років. Найчастіше лічильники тепла працюють від вбудованої батареї, якої вистачає на кілька років

Теплосчик SensoStar2U
Теплосчетчик SensoStar2
Теплосчетчик MegaWatt+

© 2010 - 2020 "Installation of heat meters" developed by MegaWatt Ltd®

  • Wix Facebook page
установка счетчиков тепла киев, поверка теплосчетчиков, поверка счетчиков тепла киев, поверка теплосчетчиков киев, установка счетчиков тепа цена, поверка счетчиков воды без демонтажа, поверка счетчиков воды без снятия киев,київтеплоенерго повірка лічильників тепла, engelmann sensostar 2, установка счетчика отопления, заказать поверку счетчиков, заказать поверку счетчика, счетчик на тепло цена, установка счетчиков тепла цена, заявка на опломбирование счетчиков тепла, поверка теплосчетчика без снятия, установка счетчика на тепло, установка тепловых счётчиков, установка тепловых счетчиков в квартире, установить теплосчетчик, счетчик тепловой энергии для квартиры, как поставить счетчики на, отопление в квартире, счетчики тепла в квартиру, замена теплосчетчика, теплосчетчик установка, повірка лічильників води без демонтажу київ ціна, проверка счетчиков, как установить счетчики на отопление в квартире, стоимость поверки счетчика, счетчики тепла на батарею, установка счетчика цена, замена батарейки теплосчетчика