Квартирні лічильники тепла

Пристрій лічильника тепла:

Лічильник тепла складається з наступних основних елементів:

✓ первинний перетворювач витрати (витратомір)

✓ датчики температури

✓ Теплообчислювач

Регулятор потоку - це основна складова частина будь-якого лічильника. Як зрозуміло з назви, цей пристрій відповідає за вимірювання витрати гарячої води, що надходить в систему опалення. Моделі лічильників, які зараз представлені на ринку, в основному використовують два види датчиків витрати: тахометрические і ультразвукові.

Тахометрические витратоміри досить точно виконують своє завдання, при цьому вони відрізняються доступною ціною. Для збереження пристрою важливо, щоб він був захищений фільтром механічного очищення.

Ультразвукові витратоміри дуже точні і надійні, так як в них відсутні рухомі механічні частини. Однак вони трохи дорожче тахометрических, а для їх коректної роботи необхідно, щоб до і після лічильника в системі були досить тривалі прямі ділянки (для тахометрических лічильників досить лише відстані в три умовних діаметра лічильника).

Датчик температури являє собою погружной термоперетворювач і служить для реєстрації параметрів теплоносія.
 

Теплолічильник - це електронний мікропроцесорний пристрій, який аналізує результати, отримані датчиками витрати і температури, і розраховує кількість спожитого тепла, відображаючи його на дисплеї. Саме за показниками теплообчислювача і проводиться оплата опалення. Таким чином визначається кількість тепла, спожитого за місяць.

Всі отримані значення зберігаються в пам'яті теплообчислювача. Тому, при покупці лічильника, слід вибирати моделі, оснащені незалежною пам'яттю, яка здатна зберігати дані навіть при дуже довгій відсутності електроживлення - до трьох років. Найчастіше лічильники тепла працюють від вбудованої батареї, якої вистачає на кілька років

Теплосчик SensoStar2U
Теплосчетчик SensoStar2
Теплосчетчик MegaWatt+