Ультразвуковий теплолічильник Zelsius C5-IUF

Zelsius C5-IUF
 
 
Переваги Zelsius C5-IUF:

Компактний теплолічильник включає в себе три компоненти: Теплообчислювач Zelsius C5-IUF, комплект перетворювачів температури Pt1000 і перетворювач витрати IUF.

Ультразвуковий теплолічильник Zelsius C5 - це висока точність вимірювань. Значні функціональні можливості ультразвукового лічильника тепла дозволяють точне електронне визначення спожитої теплової енергії.

Перевагою ультразвукового лічильника теплової енергії Zelsius C5 є економічність в експлуатації, простота в установці і обслуговуванні, довговічність і адаптація до значних навантажень.

Відповідність високим стандартам європейської якості забезпечують значну функціональність, зносостійкість, а також дозволяє зберігання даних, які відображаються на РК-дисплеї.

Дуже широкий динамічний діапазон і стабільність при тривалій експлуатації дозволяє точно контролювати облік споживання теплової енергії.

Ультразвуковий теплолічильник є зручним у використанні, управління відбувається за допомогою тільки однієї кнопки. Живлення приладу походить від літієвого елемента живлення з терміном експлуатації - 11 років.

 

 

       Подивитися технічні характеристики

       Посилання на сайт виробника

       Відео презентація

 

Zelsius C5-IUF
сенсостар2U
Zelsius C5-IUF
Ультразвуковий лічильник тепла

Економічність в експлуатації, простота в установці і обслуговуванні, довговічність і адаптація до значних навантажень.

Міжповірочний інтервал - 4 роки.

Гарантійний термін - 4 роки.